Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Ürünlerimiz

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Hizmetlerimiz
Parti Bayrağı

Bayrak Bir ülkeyi, bir topluluğu, bir kurumu ve bir şirketi temsil eden simgedir. Genel tanımı bu şekilde yapılsa da bizim milletimizin maneviyatındaki bayrağın tanımı çok daha geniş ve çok daha derindir. Bayrak bir özgürlük ve bağımsızlık sembolü, bir var olma biçimidir. Ülkemizdeki en küçük topluluktan tutunda en büyük kuruluşlara kadar kendilerini simgeleyen bayraklara aynı gözde ve maneviyatta bakarak ona gereken önemi verirler. Çünkü bayrak denince akla Türk Bayrağı gelir ve bütün bayrak çeşitlerine gerekli ilhamı o verir. Bunun yanı sıra bayrak iyi ve etkilide bir tanıtım ve reklam aracıdır. Üstelik etkili olduğu kadar ekonomiktir de. Tanıtımını yapma ve akılda kalıcı olmayı sağlamak isteyen her birim en başta bayrakla var olma mücadelesine girer. Kendilerini ve amaçlarını küçük bir kumaşa sığdırarak kimliklerini ortaya koyarlar. Sayısız çeşitlilik gösteren bayrak türleri arasında yer alan parti bayrakları özellikle seçim dönemlerinde en etkili ve akılda kalıcı propaganda arcıdır.

Özellikle seçim dönemlerinde önem kazan ve her yeri dolduran bayraklar bu olaya adeta bir bayram havası katarlar ve seçimleri şölene çevirirler. Rengarenk kumaşlara parti amblemleri basılarak hazırlanan parti bayrakları insanların o parti ve misyonları hakkında fikir oluşmasına yardımcı olur. Büyük ödenekler ve bütçeler ayrılarak hazırlanan seçim çalışmalarında en etkili ve akılda kalıcı olmasına rağmen en küçük bütçeleri de bayraklar tutar. Bu nedenle en çok bütçenin ayrıldığı ve ağırlığın verildiği reklam aracıda bayraklar olur. CHP Bayrakları, MHP bayrakları , AKP Bayrakları , SP Bayrakları, HAS Parti Bayrakları, ANAP Bayrakları, DSP Bayrakları ve DP Bayrakları Bütün cadde ve sokakları baştan başa donatarak büyük bir var olma ve kazanma yarışı verirler. Eğer siz de partinizin ve şahsınızın giriştiği bu siyasi mücadelede iyi bir oy oranı elde etmek istiyorsanız ve seçmeninize en etkili bir şekilde ulaşmak istiyorsanız ağırlık vermeniz gereken en önemli ayrıntı sizi ve partinizi sembol eden parti bayrakları olmalıdır.

Seçimler ve Seçmenler üzerinde bu kadar önemli etkisi olan parti bayraklarının imalatını Ulus Bayrak Firması olarak son sistem teknolojilerle gerçekleştiriyoruz. Alanın da uzman ekiplerle çalışan bayrak firmamız dilediğiniz sayıdaki parti bayraklarını kusursuz bir şekilde tam zamanında olarak teslimatını gerçekleştirmektedir. Üstelik bunu yaparken fırsatçılığa düşmeden yılın her günü ve her dönemi aynı fiyatlara yaparak en uygun maliyetlere imal etmektedir. Firmamız yeni kurulan partilere, seçime katılacak adaylara ve seçime bağımsız girecek milletvekillerine imaj ve parti bayrağı belirleme hizmeti de sunmaktadır. Alanında uzman grafiker ve tasarımcılarımız ile gerek duyduğunuz imajı direktifleriniz doğrultusunda tasarlayarak sizi büyük yüklerden ve külfetlerden kurtararak zaten zorlu ve meşakkatli geçecek seçim sürecinde bir nebzede olsa yükünüzü hafifletecektir.

Parti bayraklarının, dikkat çekici ve uzun süre dayanıklı olması için kırlangıç bayrak ve plaj bayrağı formatında hazırlanır. Çok uzun bir süreci kapsayan seçim çalışmaların da kullanılacak bayrakların yıpranıp yırtılmaması, renklerinin ise solmaması öncelikli tercih sebebidir. Daha çabuk yırtılacak ve solacak olan bayraklar partilere ve adaylara ek bütçe külfeti getireceğinden dolayı yaptırılan bayrakların ve yapacak bayrak firmasının kaliteli ve kaliteye önem veriyor olması gereklidir. Ulus Bayrak Firması olarak her çeşit bayrak türünde olduğu gibi parti bayrakları alanında da uzun yıllardır hizmet vermektedir. Son model teknoloji ile donatılmış imalathanelerinde alanında deneyimli bir ekip ile çalışan firmamız istenilen ebat ve adetteki parti bayraklarınızı en kısa sürede üretmekte ve tam zamanın da teslim etmektedir. Mümkün olan en ekonomik fiyatlarda üretilen bayraklar kar marjımızı daha düşük tuttuğumuz için piyasadan da daha uzuz ve ekonomiktir. Kaliteden ödün vermeden en düşük fiyatlara bayrak üretimi ve imalatı yapan firmamız ihtiyaç duyulduğunda stoklarında hazır bulunan parti bayraklarını da derhal temin edebilir.

Partinizin imajını ve geleceğini düşünen her bireyin bayraklara gereken önem ve itinayı göstermesi gerekir. Ucuz Parti Bayrakları Üreten Firma, AKP Bayrakları Üreten Firmalar, CHP Bayrakları Üreten Firmalar, MHP bayrakları Üreten Firmalar, SP Bayrakları Üreten Firmalar, HAS Parti Bayrakları Üreten Firmalar, ANAP Bayrakları Üreten Firmalar, DSP Bayrakları Üreten Firmalar ve DP Bayrakları Üreten Firmalar arasında en kaliteli ve ekonomik hizmeti Ulus Bayrak Olarak biz vermekteyiz. Sorunsuz bir seçim dönemi için mutlaka bizimle çalışmalısınız. Farkımızı kesinlikle fark edeceksiniz. Ayrıca Türk Bayrağı İmalatı, Sancak İmalatı, Flama İmalatı, 17 li Türk Devletleri Bayrakları, Ülke Bayrakları, Yabancı Ülkeler Bayrakları, Kırlangıç Bayraklar, Göndere Bayraklar, Masa Bayrakları, Kağıt Bayraklar, Üçgen Bayraklar, Bayrak Üretimi, Atatürk Posterleri üreten Firma, Salon Direkleri, Bayrak Direkleri, Olta Bayrak, Plaj Bayrak, Parti Bayrağı Üreten Firmalar, Spor Klubü Bayrakları, Beşiktaş Bayrağı Üreten, Galatasaray Bayrağı Üreten, Fenerbahçe Bayrağı Üreten, Ucuz Bayrak, Kaliteli Bayrak, En Ucuz ve Kaliteli Bayrak imalatı da yapan firmamız Bayrak Üretimi bizden sorulur diyoruz ve yaptıklarımız yapacaklarımızın garantisidir diyoruz.